|
509 453 939
 
Wentylacja
Wentylacja - źródło korzyści dla Ciebie i Twojego domu Częste bóle głowy, alergie, zmęczenie? To niektóre z objawów niewłaściwej wentylacji w pomieszczeniu. Są one wynikiem nieodpowiednich parametrów powietrza, np. zbyt dużej wilgotności, oraz jego zanieczyszczenia substancjami, które mogą powodować uczulenia i które niekorzystnie wpływają na układ oddechowy.

Wentylatory nie tylko zapewniają stały dopływ świeżego powietrza, ale też pozwalają na regulację jego ilości. Dzięki temu możemy szybko przewietrzyć mieszkanie bez konieczności otwierania okien. Co więcej, urządzenia filtrują dostarczane do pomieszczeń powietrze, w efekcie czego jest ono pozbawione kurzu, roztoczy i innych alergenów. W takich warunkach efektywniej się pracuje i przyjemniej wypoczywa.

Popraw mikroklimat w mieszkaniu
Niewłaściwa wymiana powietrza w mieszkaniu czy domu negatywnie wpływa nie tylko na zdrowie przebywających w nim osób, ale również na sam budynek. W nieodpowiednio wentylowanych pomieszczeniach wzrasta wilgotność powietrza, a to z kolei powoduje powstawanie pleśni i skraplanie się pary wodnej na szybach. Wentylator rozwiązuje te problemy szybko i skutecznie.

Wentyluj, odzyskuj i oszczędzaj
Jeśli decydujemy się na zakup wentylatora, warto wybrać model z rekuperatorem. Pozwala on odzyskać ciepło z powietrza, a tym samym ograniczyć koszty ogrzewania budynku.wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard
+48 509 453 939
Climatechnik
ul. Dębowa 4/5
72-005 Szczecin - Warzymice
biuro@climatechnik.com.pl
www.climatechnik.com.pl